Food Night Out Partisi Yarışma Koşulları

Food Night Out Partisi Yarışma Koşulları

1430438400-f65a8fca1122703559843bf124a1ed6b

Bu ay Macro&More’da, baharın gelişini #MacroFriends Ayhan Sicimoğlu ile Macrocenter Food Night Out partisinde kutluyoruz!

Şimdi sıkı durun! Evet partiye siz de katılabilirsiniz!

Macrocenter Food Night Out partisine davetiye kazanmak için tek yapmanız gereken en yakın Macrocenter’a uğramak ve ‘O’ soruyu cevaplamak…

Sorunun doğru cevabını MacrocenterTR Instagram hesabımıza özel mesaj olarak gönderen ilk 15 kişi çift kişilik davetiye kazanacak.

Haydi şimdi en yakın Macrocenter’a!

Yarışma kuralları:

 1. Food Night Out yarışması 05/05/2015 ve 10/05/2015 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Yarışma bu süre boyunca aktif olacak, Macrocenter sosyal medya hesaplarından duyurulan gün ve saatte başlayacaktır.
 2. Takipçilerden en yakın Macrocenter’da mağaza içinde bulunan sorunun doğru cevabını en hızlı şekilde Instagram.com/macrocenterTR sayfamıza özel mesaj olarak gönderen ilk 15 kişiye çift kişilik davetiye verilecektir.
 3. Kazanan takipçilerimiz 11.05.2015 tarihinde Macrocenter blog sayfası Macro&More www.macromore.com sayfasından duyurulduktan sonra kendisinden mesaj yoluyla adres bilgileri alınacaktır. Davetiyesi ilgili email adresine e-davetiye olarak gönderilecektir.
 4. Yarışma sadece Macrocenter’ın Instagram sayfasında gerçekleşecektir.
 5. Katılımcıların Instagram profilleri erişime açık olmalıdır.Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 6. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur.
 7. Yarışma süresince bir kişi, yalnızca bir defa davetiye kazanabilecektir. Böyle bir durum belirlendiği takdirde katılımcının kazanan hakkı bir başka katılımcıya devredilecektir.
 8. Macrocenter yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Yarışmaya ilişkin değişiklik yapıldığı taktirde değişiklikler Macrocenter’ın sosyal medya kanallarından duyurulacaktır.
 9. Kazanılan davetiye başkasına devredilemez ve/veya davetiyenin nakit karşılığı talep edilemez.
 10. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendileri adına  katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 11. Yarışmaya belirtilen şekillerde katılan yarışmacı kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 12. Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Paylaş