Başak Burcu Stil Rehberi

Başak Burcu Stil Rehberi

Başak Stayloskop  23 Ağustos-22 Eylül

Başak burcu, detaycı yaklaşımları ve analitik zekasıyla bilinir. Fakat sıcak kanlı ve dost kimliklerini sevmeden edemezsiniz. Sözleri samimi ve içtendir. Bu nedenle bir Başak’ın dostu olmak gibisi yoktur. Düzeni sevmediklerini söyleseler bile evlerinde görebildiğiniz her yerde matematiksel bir uyum söz konusu. Akıllı ve pratik oluşları yaşamlarının her köşesinde hissedilir. Bu durum, giydikleri elbiseden seçecekleri ev mobilyalarına kadar etkiler onları. Sadelik onlar için kaçınılmazdır. Abartılardan kaçıp, sadeliğe sığınırlar. Her duruma ve yaşama akılcı yaklaşımları da cabası… Mantık olmayan yerde barınamazlar, her işlerini kalplerinden önce akıllarıyla tartarlar.

Sofistike Başak’ın Stili

1441065600-8c17ad2c11ff47bada92b0e5e0c64c4f

Tüm bu saydığımız özelliklere sahip Başak burcunun stili sade, düzenli, titiz bir görüntü çiziyor. Evde kendinize mükemmel bir atıştırmalık hazırlamak istediğinizde veya misafirlerinizi ağırlamak için kullanabileceğiniz birkaç ürün önerimiz var size. Mutlaka bir göz atın:

1-Macrocenter’lardan alabileceğiniz sade ve şıklığıyla göz dolduran Paşabahçe Cam İçecek Bardağı çok seveceksiniz. Günlük olarak kullanabileceğiniz gibi misafirlerinize ikramlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir seçim.

2-Bu ürünün tasarımı bir harika! Rahatlıkla bir içecek ikramı için veya su sürahisi olarak kullanabileceğiniz F&D Karaf Sürahiyi, biz tadına bayıldığımız The Berry Beyaz Şeftalili İçecek ile doldurduk. Sağlıklarını hiç aksatmayan Başak’lar da The Berry Beyaz Şeftalili İçecek’ten vazgeçemeyecekler.

3-Toprak grubuna mensup Başak Burcu için bir diğer stil önerimiz rengiyle ve yalın tarzıyla çok şık olan Akasya Tahta Kaseler. Atıştırmalık alışkanlığınızı değiştirecek olan Sarımsaklı ve Acı Biberli Bag Tarallini’leri de bu tabaklara çok yakıştırdık. Hem lezzetine hem de görüntüsüne bayıldık.

4-Evlerini güzelleştirmeye meraklı, bir o kadar da detaycı olan Başaklara, içinde birçok dekorasyon fikirleri olan, inceledikçe ilham alacağınız Maison Française dergisini öneriyoruz. Macrocenter’lardan edinip, keyifle okuyabilirsiniz.

5-Dingin tonlardan hoşlanan Başaklara, rengiyle ve stiliyle tam sizlik olduğunu düşündüğümüz Touch Me Baykuş bibloyu hemen seçtik. Yanına da içerisine küçük notlarınızı yazıp hediye edebileceğiniz sevimli burç kartını yakıştırdık. Siz de beğendiyseniz, hemen en yakın Macrocenter’a bekleriz.

6-Üzerini, Anadolu Lezzetleri reyonundan günün her saati atıştırabileceğiniz sağlıklı ve lezzetli Dut Pestili ile donattığımız Touch Me Porselen Tabakların sade tasarımı tam Başak burçlarının stiline göre!

 

Mükemmel bir ay geçirmeniz dileğiyle, tüm Başak’ların doğum günü kutlu olsun!

Paylaş