Trendi Yakalayan Yeşiller – Greenery

Trendi Yakalayan Yeşiller – Greenery

Her yıl için trend bir renk belirleyen Pantone Renk Enstitüsü’nün bu yılki seçimi romantik yeşillerden yana oldu. 15-0343 kodlu naif yeşil tonu 2017 rengi olarak belirleyen Pantone’un geçen seneki seçimleri de soft mavi (Serenity) ve pembeydi (rose quartz).

Seçimini duyurmasının üzerinden kısa zaman geçmiş olmasına rağmen dekorasyondan aksesuara, mobilyadan giyime birçok yerde karşımıza çıkmaya başladı. Leatrice Eiseman, bu rengi seçerlerken ‘umut dolu’ olmasının üzerinde durduklarını belirtmiş. ‘Yeşil Alan’ anlamına gelen renk adı, tazelenmeye vurgu yapıyor.

Milano’nun ünlü modacıları tarafından da benimsenen Greenery, sıklıkla beyaz ve gri tonlarla kombinleniyor.

Sakinlik ve huzurun rengi olan yeşilin yumuşak tonlarından biri olan Greenery için Macrocenter reyonları arasında kısa bir gezintiye çıktık. Tazeliği hissettiren yeşilin en güzel tonlarından, lezzetli yeşiller seçtik ve reyonlar arasında trendleri yakaladık.

Mevsim tazelerinden kreviz, misket limonu, kabak, avokado, brokoli, elma ve naneyi seçerken, Fora’nın Ege tazeliği sunan yeşil zeytin ezmesini de soframıza taşıdık. Palivor Çiftliği’nden Kerevizli Makarna da favorilerimizden oldu. Acı sevenler için de Tabasco’nun Milder Jalapeno’su önerimiz. greenery

greenery

greenery

Paylaş