Terazi Burcu Stil Rehberi

Terazi Burcu Stil Rehberi

Terazi Stayloskop 23 Eylül-22 Ekim

Terazi burcunu en iyi Terazi olan bilir dedik ve Macro&More editörlerinden Tuğçe’yi kaptığımız gibi en yakın Macrocenter’a koştuk. Macrocenter rafları arasında kendisini bulmak ne mümkün? Ürünlerin çeşitliliğinden ve güzelliğinden mest olan tipik Terazi yine kararsız kaldı. Ancak bu alışveriş macerasının sonunda, güzelliğe ve zarafete düşkünlüğüyle bilinen Terazi burcuna, çok keyifli ve güzel ürünler seçtik.

 Zarif Terazi’nin Stili 

1443657600-ac052b98b4f3844a12eed48ae4ee7739

Tuğçe, rafların arasında gezerken incelediği ürünlerde hep bir uyum aradı. Renkleriyle, deseniyle, şık sofrasına zarafet katacağı tüm ürünleri titizlikle seçti. Tüm fikirlere açık olmasıyla bilinen Terazi, her ürünü sepete atarken fikrimizi almadan geçemedi. En sonunda misafirine şık bir çay masası hazırlamakta karar kıldı.

  • Telaş etmekten hiç hoşlanmayan bir burç olan Terazi için çay keyfi vazgeçilmez tabii! Tuğçe, Touch Me Newbone Çay Fincanının desenine ve büyüklüğüne bayıldı. Şıklıktan ödün vermeyen Terazilerin ikramlarında rahatlıkla kullanabileceği bu fincanlara siz de hayran olacaksınız.
  • Siz de demliksiz servis olmaz diyenlerden misiniz? Touch Me Newbone Fincan ile takım yapabileceğiniz, sade şıklığıyla göz dolduran Touch Me Newbone Demlik Macrocenter’larda!
  • Hem romantik olmasıyla bilinen hem de bir o kadar eğlenceli olan Terazi Burcu’nun stiline çok uyacak olan Touch Me Newbone Pasta Tabağı da Tuğçe’nin çay ikramının vazgeçilmezi oldu.
  • Hayatının her anında huzuru arayan ve sosyalliği onun yaşam kaynağı olan Teraziler için Tuğçe’nin diğer seçimi ise misafirine hazırladığı masada Touch Me Mini Saksılardı. Biz de masada hem elegan bir görüntü oluşturduğu için hem de sıcak bir ortam yarattığı için bu şirin mini saksıları çok beğendik.
  • Tuğçe’nin bir diğer uğradığı reyon oda kokuları oldu. Bunun burcuyla bir ilgisi olup olmadığını araştırdık. Öğrendik ki Teraziler için kişisel bakım ve bulundukları yerin ferahlığı çok önemliymiş. Bir Terazi’nin evdeki huzuru onun vazgeçilmeziymiş. E o halde biz de kaptık bir tane La Casa De La Aroma’dan.
  • Terazi burcunun eğlenceli olduklarından daha önce bahsetmiştik ki Tuğçe mumlara yönelip bu güzel Horoz Mumu çıkardı. Çocuk taraflarını asla kaybetmeyen Teraziler bu muma bayılacak! Şimdi Macrocenter’larda!
  • Tuğçe’nin dergi seçimi de tabii ki Instyle Dekorasyona çok meraklı olduğunu bildiğimiz Terazilere içerisinde onlarca çeşit öneri ve ev dekorasyon ürünleri olan Instyle dergisini tüm Macrocenter’lardan alabilirsiniz.

Biz çok keyifli bir alışveriş sepeti yaptık, Tuğçe de çok zarif bir çay masası hazırladı! Siz de hayatınızın her köşesine dokunmak isterseniz, Macrocenter’lara bekleriz!

Paylaş