Boğa Burcu Stili

Boğa Burcu Stili

Azmi ve kararlı yapısı ile tanınan Boğa burcunu en iyi temsil eden renklerden biridir enerji ile anılan sarı… Hayattan ne istediğini bilen, sağlığına önem veren, başarının peşinden koşan güçlü Boğa’lar, Venüs’ün etkileyici gücünden ilham alır.

Sağlığına Önem Veren Boğa Burcu

Bu ay Macro&More’de sağlığına önem veren Boğa burçlarının çantasında neler olacağına bakıyoruz. Macrocenter reyonları arasında kısa bir gezintiye çıkıyor ve sarıdan enerji alan burcun besleyici atıştırmalıklardan hangilerini tercih edeceğini görüyoruz.

Temizlik ve hijyen denince çantaya bir minik kolonya atmadan duramayanlardansanız, Rebul’un minik taşıma boyları tam size göre.

Unique2go atıştırmalıklar düşük yağ oranı ile, sağlığına özen gösterenler için besleyici bir protein deposu. Tatlandırıcı değil, tadını hurmadan elde eden doğal ve katkısız şeker içerir.

Vitalia Go Nutri tuzlu krakerler de çantanızın vazgeçilmezlerinden olacak. Hızlı bir ara öğün için Exotic Smoothie’ler ile mükemmel uyum içinde.

Wasa’lar ise artık en sevdiklerimiz arasında şüphesiz… Bizim tercihimiz Cheese &French Herbs’ten yana oldu.

Belvita, yüksek tahıl içeriği ve düşük kalorisi ile akşam üstü kahvelerinize arkadaş olmak için can atıyor.

Boğa burçlarının entelektüel tarafını da görmezden gelemezdik. Çantasında her zaman bir kitap bulunduran Boğa’lar; felsefe, sosyoloji ve genel kültür konularına eğilimlidir. Bizim tercihimiz felsefeden yana oldu…

İyi ki doğdunuz Boğa’lar,

Paylaş