Yılbaşı Gecesine Özel Atıştırmalıklar

Yılbaşı Gecesine Özel Atıştırmalıklar

Yılbaşı hazırlıkları için tatlı heyecan başladı! Özellikle Aralık ayı geldi mi ilk olarak çocuklarımız bu ruha giriyorlar… Onların bu mutluluğunu perçinlemek ve eve yılbaşı ruhunun sıcaklığını getirmek için bu ay boyunca çocuklarınızla yapabileceğiniz nefis yılbaşı temalı atıştırmalıklar yaratmaya ne dersiniz? Hepsi birbirinden sevimli ve eğlenceli..

#1

EDAMAME YILBAŞI AĞACI

Macrocenter’larda Kasım ayının ürünü Japon Mutfağının çerez tadındaki sebzesi Edamame’den yapılmış bir yılbaşı ağacına ne dersiniz? Çocuğunuz edamamelere bayılacak… Tepesine de yıldız kalıbıyla kestiğiniz bir yaprak peynir harika bir tamamlayıcı olacak!

#2

MARSHMALLOW KARDANADAM

Yemeye kıyamayacağınız marshmallow’dan kardanadam yaratmaya ne dersiniz? İki marshmallow tanesi ve bir zencefilli bisküvi ile yaratacağınız size özel kardanadamınız hazır!

#3

BROWNI YILBAŞI AĞACI

Yılbaşı ağacı şeklindeki bu browni’ler nefis! Macrocenter’lardaki In-bakery reyonundan alacağınız browni’leri üçgen parçalara ayırın. Çocuğunuza vereceğiniz süsleme şekerlemeleri ile herşeyi oun yaratıcılığına bırakın… Ortaya çok sevimli yılbaşı ağaçları çıkacak…

 

#4

RUDOLPH THE RED NOSE REINDEER

Rudolph the Red Nose Reindeer şarkısını bilmeyen yoktur…  M&M’s gözlü bu geyikler ay boyu  sofralarınızın muzip detayları olabilir.

  

#5

NOEL BABA ŞAPKALARI

Bir tabak dolusu Noel baba şapkası! Meyveleri şişlere dizerek çok kolay ve eğlenceli bir atıştırmalık tabağı elde edebilirsiniz. Çocuklarınız hem yaratmaya hem de yemeye bayılacak…

   

2015, birbirinden yaratıcı bu fikirlerle #kutlamayadeger!

Paylaş