İkizler Burcu Stili

İkizler Burcu Stili

İkizler Styleoscope / 22 Mayıs – 21 Haziran

Yönetici gezegeni, canlılığın temsilcilisi Merkür olan İkizler Burcu neşeli ve eğlenceli olmasıyla biliniyor. Açık mavi, açık yeşil, gri ve sarı tonların renklendirdiği alanlarda kendini daha huzurlu hisseden burcun pozitif enerjisi çok yüksek. Bu ay kendinize vakit ayırıp biraz dinlenmeniz için, Macrocenter raflarından ilgi çekici ürünler derledik. Haydi İkizler, önerilerimize kulak verin, yaza girmeden biraz keyif yapmanın tam zamanı…

Neşeli İkizler Burcunun Stili

Sevgili İkizler, bu ay spa ve bakım seansı yapıyoruz. Biraz durup gevşemek hepimizin hakkı. Yaz yaklaşırken, Macrocenter raflarında yerini alan Begonville peştemâller pamuklu dokusu ve natural renkleriyle favorilerinizden biri olmaya aday.

Sağlıklı beslenmeye başlayıp yazı heyecanla karşılamak için de onlarca seçenek yine Macrocenter raflarında. Bormioli Rocco’dan Quattro Stagioni şişeler, su alternatifleriniz için hem şık hem de çok kullanışlı. Yaz aylarında bizim en çok tercih ettiğimiz, nane yapraklı ve limonlu su.

Lezzetli hazır smoothie’ler de yaz aylarının vazgeçilmezi. Dinamik sabahlar için, enerji deposu ve pratik smoothie’ler arasından tercihimiz Exotic Smoothic oldu. Karadut, üzüm, nar, elma, portakal ve muz’un besleyici birleşimine bayılacaksınız…

Ara öğünleriniz için çantanızda taşıyıp kolayca tüketebileceğiniz Wasa Cheese Tomato & Basil Sandwich de hafif atıştırmalıkların yıldızı!

Biolif banyo seti de kese, ahşap tarak, sabun ve ponza taşı içeriğiyle bakım seanslarınızı sefaya çeviriyor.

Dermokil Kil ve Banyo Tuzu ölü hücrelerden arınmış pürüzsüz bir cilt için en sevdiğimiz ikili.

Bu ay okuma saatlerini yazma saatlerine çevirecek bir tavsiyemiz var. Uzman Diyetisyen Dilara Koçak’tan kadınlar ve erkekler için özel olarak ayrı ayrı tasarlanmış 2016 İyi Yaşam Günlüğü. Dijital dünyanın karmaşasında kalem ve kağıttan uzaklaşanlar için sağlıklı ipuçları ve tavsiyelerle dolu.

İyi ki doğdunuz İkizler…

1464739200-e1fa082748b4c034c4cbf68faf2d4ee4

 

 

Paylaş