Macrocenter’dan Ev Yapımı Mezeler: “Sebzeli Börülce”

Macrocenter’dan Ev Yapımı Mezeler: “Sebzeli Börülce”

Hayatta #kutlamayadeger, değerli anlarımız vardır. Bu anları dostlarımızla paylaşmak da yapmayı en sevdiğimiz şeylerden bir tanesidir. Dostlarla sohbetin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi de onlar için özenle hazırladığımız şık sofralar eşliğinde leziz yemekler. Peki ya güzel bir yemek öncesi onları şaşırtmaya ne dersiniz? Öyleyse size çok güzel bir önerimiz var.

Macrocenter özel mutfağında, uzman ekibinin hazırladığı birbirinden farklı onlarca çeşit meze keyifli sofralar için yeniden yorumlanarak modern tatlar elde ediliyor. Sizde bu modern tatları denemeye ne dersiniz?

İşte karşınızda bu tatlardan ilki… “Sebzeli Börülce” Mutlaka denemelisiniz. Macrocenter mağazalarımızda rahatlıkla bulabileceğiniz bu mezeyi, eğer mağazalarımıza uğrayacak vaktiniz yoksa, o zaman www.macrobanquet.com’dan da sipariş verebilirsiniz.

Günlük ve sadece zeytinyağı kullanılarak hazırlanan onlarca meze alternatiflerimizi önümüzdeki günlerde sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın, çünkü özel anlar #kutlamayadeger.

1398902400-878a829762cd0471594de41ade3a5069

Homemade markalı ev yapımı meze çeşitlerimiz Kanyon, Nişantaşı, City’s Nişantaşı, Acarkent, Kuruçeşme, Aqua Florya, Varyap, Brandium, Ormanada, İstinyePark, Zekeriyaköy, Akasya ve Alkent Macrocenter mağazalarımızda hizmetinize sunulmaktadır.

Paylaş