Food Night Out 2016

Food Night Out 2016

MÜZİK VE LEZZET TUTKUNLARI KANYON MACROCENTER’DA BULUŞUYOR

 

Türkiye’nin ilk süpermarket partisi olan Food Night Out’u geleneksel hale getiren Macrocenter, bu yıl da Kanyon mağazasında müzik ve lezzet tutkunlarını bir araya getiriyor! 30 Kasım Çarşamba akşamı Kanyon Macrocenter’da Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars grubunun eşsiz sahne performansı eşliğinde gerçekleşecek olan Food Night Out partisine katılmak isteyenler 26-29 Kasım tarihleri arasında instagram.com/macrocenterTR hesabındaki yarışmaya katılarak çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalayacaklar.

Özel lezzetler konusunda Türkiye’nin öncü markası Macrocenter, 30 Kasım Çarşamba akşamı Kanyon mağazasında müzik ve lezzet tutkunlarını ağırlıyor.  Farklı ülkelerden en seçkin ürünleri ‘’Macropicks’’ ile bir araya getiren Macrocenter, bu seneki Food Night Out davetinde ‘’Taste the World’’ mottosuyla davetlilerine çok özel lezzetlerin sunulacağı, unutulmaz bir gece vaat ediyor.

Money Club ve Tchibo sponsorluğunda gerçekleşecek olan partide sahne alacak olan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars grubu tüm davetlilere gece boyunca muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Bu benzersiz davete katılmak isteyen müdavimlerini de unutmayan Macrocenter, 26-29 Kasım tarihleri süresince, instagram.com/macrocenterTR hesabındaki yarışmaya katılan 8 kişiye çift kişilik davetiye kazanma şansı veriyor!

Food Night Out’a davetiye kazanmak için Instagram hesabımızı takip ederek; fotoğraf, video ve yazılarınızla yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışma kazananları Macro&More editörleri tarafından şeçilerek direkt iletişime geçilecektir. Kazanılan davetiyeler devredilemez ve nakde çevrilemez. 

Paylaş