Yengeç Burcu Stili

Yengeç Burcu Stili
Yengeç Styleoscope / 22 Haziran – 22 Temmuz 

Yengeç burcunun eğlenceli ve pozitif duruşuna hayranız. Uysal bir yengeç gibi sımsıcak kumlarda gezinmeye bayılan Yengeç burcu insanı için Macrocenter raflarından ürünler derledik.

Sarı, beyaz, gümüş rengi ve mavi tonlardan enerji alan, öncü karakter özellikleri ile kendini gösteren Yengeç için biraz yaz bakımı ve güneş banyosu yapmaya karar verdik. Güneş’in enerjisi ile mutlu olan Yengeçleri daha da mutlu hissettirmek için önce Macrocenter’a sonra plaja doğru çevirdik rotamızı.

Sıcakkanlı Yengeç Burcunun Stili

Sevgili Yengeçler, güneş gökyüzünde bize gülümserken, D vitaminini kucaklayıp sağlıklı bir kış için biraz güneşlenmeye ne dersiniz. Ayaklarınızı uzatıp huzurlu sahillerin sesini dinlerken keyifli satırlar okumak, açık hava oksijenin tadını çıkarmak ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek tam size göre…

Macrocenter’ın sevilen en ürünlerinden, yumuşak dokulu ve kolay kuruyan Begonville peştemâller plajlarda kurtarıcınız olmaya aday. Zarif dokusu üzerinde huzurlu bir kumsal uykusunda gündüz düşleri kurmaya davet ediyor.

Çok beyaz tenli değilseniz, Garnier Ambre Solaire’in Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ’ı ile soyulma riski olmadan bronzlaşabilirsiniz. Hindistan cevizi kokulu ürünün sadece iki güneş koruma faktörü içerdiğini ve bronzlaşma öncesinde koruyucu bir ürünle cildinizi güneşe hazırlamanız gerektiğini de hatırlatalım.

Güneş sonrası ferahlık için Garnier Ambre Solaire’in After Sun ürünü ile mentollü bir ferahlık sunuyor. Güneşlenme sonrası vücudunuzda oluşabilecek kızarıklıkları minimuma indirirken, gerilme ve kaşınma hissini de azaltıyor.

Keyifli bir tatil yapıp istediğiniz bronzluğa ulaştıysanız, daha uzun süre bronz kalmak için Nivea Sun Güneş sonrası brozluk ile renginizi korumaya devam edebilirsiniz. güneşte kuruyan cildinizin nem dengesini yerine getiren ürün ile renkli, canlı ve ışıltılı bir cilt sizi bekliyor.

Tüm gün güneşin, havanın, nemin ve tuz ya da klorun etkisinde kalan cildinizi Cliven Natura Honey, ballı nemlendirici süt ile kadifemsi bir cilde sahip olabilirsiniz.

Plaj keyfi yaşarken sizi serinletmesi için hafif bir içecek arıyorsanız Arizona Green Tea ihtiyacınız olan lezzeti sunabilir. Biz bir dilim limon ve bol buz ile tüketmeyi tercih ediyoruz.

Touch Me’nin Yengeç burçlarının çok seveceği tonlardaki sarı büyük bardakları da yanınızda taşıdığınız içecekler için harika bir tercih.

İyi ki doğdunuz Yengeç’ler. Güneşli bir yıl diliyoruz…

Paylaş