Yay Burcu Stili

Yay Burcu Stili

Yay Staylaskop  22 Kasım- 21 Aralık

Yay burçlarını hep gülen yüzleri, eğlenceli ruhları ile tanırız. Etrafları ile şakalaşmak; gezmek, yeni şeyler keşfetmek en belirgin özelliklerindendir. Geniş bir arkadaş kitlesine sahip olan Yay burçları; aile ve arkadaşlık ilişkilerine her şeyden çok önem verir. En çok güldüğünüz arkadaşınızın burcunu bilmiyorsanız; boşuna sormaya kalkmayın! O zaten mutlaka Yay’dır.

Beklenmedik anların en sadık dostu, iyi ve kötü günün eşlik edeni olmak konusunda ustadırlar. Hayat enerjilerinden yola çıkarak; sempatik Yaylar için onların olmaz olmazı olacak ürünleri bir araya getirdik.  Yaylar; iyi ki doğdunuz!

Sempatinin Burcu: Yay

Keyfin ve sohbetin her anında renk arayan Yaylar için; içerik kadar, sunumunda öne çıktığı ürünleri seçerken; en az onlar kadar keyif aldık. Rahat ve şıklığı bir arada kullanmayı seven Yaylara özel en uygun ürünlerle çok tatlı bir Yılbaşı masası hazırladık.

  1. Mistik bir koku bu anının büyücüsü değil mi? Frosch Case oda kokusu bu anın başrol oyuncusu olmuş bile! Sepetine atmayanlar için ilk adres tüm Macrocenter mağazaları!
  2. ‘Fark’ onların diğer adıdır! Kozalak mumlarınızı yakarak huzuru bulmanın en doğru yolunu House Beautiful dergisini karıştırıp kafa dağıtmakta yakalıyorsunuz.
  3. Akşamları çay keyfi ile günün yorgunluğunu atmak mı istiyorsunuz? Yay burcuysanız hayallerinizdeki en vurucu parça; yeni yıl konsepti ile bezenmiş Touch Me kupa dolusu çayınızdır.
  4. Renklerin uyumu için bir deha olabilir misiniz? Bormioli Rocco vazo ile kırmızının uyumu gözden kaçamaz! Detaylarda saklanan görsel zevkinize hayran olmamak imkansızlaşıyor.
  5. Ağzınızın tadı yerindeyse eğer; modern Touch Me Porselen ile sunumuyla göz dolduran enfes kekin etkisidir diyoruz. Çok beğenenler için tüm modern şıklık düşkünlerini Macrocenter’a davet ediyoruz!

İyi ki doğdunuz Yay burçları!

Paylaş