Yay Burcu Stili

Yay Burcu Stili

22 Kasım – 21 Aralık

Yay Burcu; çekici ve güçlü bir duruşun sembolü olan Mars gezegeninin yöneticiliğinde pozitif, girişken ve cesur olma özellikleriyle biliniyor. Ateş grubu burçlarının ortak özelliği gibi başarı ve zafer, Yay burçları için öne çıkan amaçlardan. Öncü, lider ve yol gösterici tavırlarıyla dikkat çeken Yay, aynı zamanda da sıcakkanlıdır.

Girişken ve Sıcakkanlı Yay Burcu Stili

Dostlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan eğlenceli ve sıcakkanlı Yay Burcu için Macrocenter reyonları arasında gezintiye çıktık. Yılbaşı ruhu ile donatılmış Macrocenter’dan, yeni yıla girerken umut ve huzur dolu ürünlerle evimizi, soframızı donatabileceğimiz renkli bir alışveriş yaptık.

Fransa’nın tarihi çikolata markası Maxim’s de Paris’i Macrocenter reyonları arasında görünce dayanamadık. Kakao ve çikolatanın mutluluk verici birleşimi Truffe’ler ile ağzımızı tatlandırmak istedik.

Yılbaşı denince aklımıza gelen ‘cozy’ havayı pekiştirmek için Marshmellow’lar aldık ve Nescafe’nin enfes birleşimi ile bizi mutlu eden sıcak çikolatasının üzerine bıraktık. Belki siz şanslı olup, sıcak çikolata – marshmellow – kitap üçlüsünü şömine keyfi ile taçlandırırsınız.

Lindor’un Noel Baba’lı minik çikolataları da hem lezzetli hem de sofra sunumlarınıza minik bir şıklık katabilecek güzellikte. Evinizde ağırlayacağınız konuklarınızın tabaklarına, bu çikolatalardan birer tane koymak, onları mutlu edecektir.

Yılbaşı akşamında da yıl boyu olduğu gibi renkli peçeteleriyle Duni yanınızda olabilir. Biz sade ve kırmızı olanları tercih ettik. Siz hazırladığınız sofraya ya da sunumunuza göre geniş ürün yelpazesinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Macrocenter’ın gıda dışı reyonu da yılbaşı teması ile yenilenmiş durumda. Tabak, bardak ve servis gereçlerinden dekorasyona kadar onlarca farklı, ışıltılı ürün sizi bekliyor. Yılbaşı süsleri, dekoratif ağaçlar, masa ortasına yerleştirebileceğiniz ‘center piece’ler, farklı renk ve kokuda mumlar, kapı aksesuarları ve daha niceleri.

Bereketli bir yıl için yılbaşı sofranıza nar ekleyerek gelenekleri de sürdürebilirsiniz.

Siz de Macro&More editörleri gibi yılbaşı alışverişi yapmayı sevenlerdenseniz Macrocenter’larda sizi bekleyen harika ürünler var. Dilerseniz alışverişe çıkmadan önce MacroFriends Özlem Çakır ile çektiğimiz ‘Yılbaşı Alışverişi’ videosuna da göz atabilirsiniz.

Şimdiden güzel, huzurlu ve mutlu bir yıl diliyoruz. İyi ki doğdunuz Yay’lar…

Paylaş