Ten Renginize Uygun Yaz Ürünleri

1501545600-f43fdba43a58151f0553642f233b7b42

SARIŞINLARA ÖZEL

1. Lavender Body Milk

Stresli cilt için canlandırıcı
Vücuda hoş bir tazelik hissi verir:
Lavanta Ekstrakt, narin uyumlu hareketiyle cildinizi canlandırmaya ve yumuşatmaya yardımcı olur
Jojoba Yağı, koruyucu ve nemlendirici bir etkiye sahiptir
Tatlı Badem Yağı, cilde büyük bir yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.
Doğal bir antioksidan olan E Vitamini, cildi genç ve esnek tutmaya yardımcı olur.

“Lavanta Vücut Sütü” emülsiyonu yağlılık izi bırakmadan çabucak emilir ve her geçen gün cildinize yoğun bir serinletici ve yumuşatıcı bir his verirken, vücudu hoş, elastik kokulu lavanta kokusuyla sarar.

 

2. Sheer Blonde Go Blonder Sarı Saçlara Güneş Işıltısı

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Bakım Kremi sarı saçları hafifçe aydınlatıp güneşte açılmış gibi bir görünüm sağlarken nemi ve sağlıklı yumuşaklığı geri kazandırır. Günlük kullanım için uygundur. Amonyak ve peroksit içermez. Doğal, boyalı veya gölgeli sarı saçların tüm tonları için uygundur.

 

3. Hawaiian Tropic Silk Hydration Lotion SPF 50

12 saate kadar benzersiz koruyucu güneş kremi.
Doğal ipek proteini ve gliserin içerir.
Hafif bir his, besleyici antioksidanlar ve tropik koku.
Çok yüksek UVA / UVB koruması.
Suya dayanıklılık.

 

KUMRALLARA ÖZEL

1. Vaselina Cocoa Butter Losyon

Vaselina Cocoa Butter Losyon, içerdiği kakao ve E vitamini sayesinde pürüzlü bölgelerin görünümünü yumuşatmak için deride erir, cildin doğal ışımasını sağlar. Zengin kakao yağıyla, cildin pürüzsüz ve esnek olmasına yardımcı olur.
John Frieda Brilliant Brunette, kahverengi saçlara özel nemlendirici etkili bakım kremidir. İçerdiği inci tozu ve badem özü ile kahverengi saçı korumaya yardımcı olur. Kuru veya boyalı saçlara yumuşaklık kazandırır.
Ambre Solaire Koruyucu Sprey , cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda cilde ideal bronzluk katar. Doğal melamin üretimini hızlandırmaya yardımcı olur.  Bronzlaşma  aydınlık ve dayanıklı olur. Suya karşı dayanıklıdır. Ambre Solaire yüksek koruma spreyin koruma oranı 50 (Güneş Koruma Faktörü) GKF’dir. Ambre Solaire Koruyucu Sprey İdeal Bronzluk Yüksek Koruma 200 ml.’ lik sprey şişede satışa sunulmuştur. Unutmayın güneşin yararları kadar zararları da bulunmaktadır. Güneşin zararlı etkilerini önlemek için mutlaka koruyucu spreyler kullanılmalıdır.Garnier Ambre Solaire güneş yağı, güneşin zararlı ışınlarına (UVA ve UVB) karşı vücudu korur. UVB, yeni melaninin yapımını uyarır ve cilde salınımını sağlar. DNA bantlarına ciddi hasar verir. Cildi yaşlandırır. UVA ise melanositlerde daha önceden üretilmiş olan melaninin salınımını sağlar. Cildin hızlı yaşlanmasına neden olur. Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene, UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX ‘e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunlu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar.
ESMERLERE ÖZEL
Nivea Duşta Normal Ciltler , deniz mineralleri içeren özel bakım formülü nemi ıslak cilde hapseder. Böylece cilt kolay ve hızlı bir şekilde nemlenir. Böylece cilt kolay ve hızlı bir şekilde nemlenir. Duştan çıkar çıkmaz cildiniz ipeksi, yumuşak ve pürüzsüz olur. Vücutta yağlı bir his oluşmasını engeller. Sonrasında tekrar bir vücut nemlendiricisi kullanmaya gerek yoktur. Duşta kullanılan ilk vücut kremi ile kolay ve keyifli cilt bakımının bu yeni yolunu keşfedin!Duştan çıkmadan önce ıslak cilde sürülen ve bu sayede nemi hapseden bir kremdir. Islak cilt, suyla aktif hale gelen eşsiz formülü doğrudan tutar ve böylece cilt tarafından kolayca ve hızla emilir. Birkaç saniye sonra son bir defa durulanarak duştan çıkmaya hazır hale gelinir.Nivea Duşta Vücut Kremindeki ana nemlendirici bileşen, cildi kurumaktan koruyan bir cilt bakım emülsiyonu olan gliserindir. Nivea Nemlendirici Duşta Vücut Kremi normal ciltler için formüle edilmiştir ve Nivea Besleyici Duşta Vücut Kremi kuru ciltler için formüle edilmiştir.
Saçı besler, yumuşatır ve elektriklenmeyi önler.
Nasıl Kullanılır ?
Avucunuza 1 pompa yağ sıkın kuru ya da ıslak farketmeksizin saçlarınıza sürün. Durulamadan istediğiniz şekli verebilirsiniz.
Hawaiian Tropic Silk Hydration güneş losyonu cildinizi normal bir nemlendirici krem gibi yumuşatır. Benzersiz formülü, cildinizi sürekli nemle sarmak ve güneş altında parlak ve korunmuş cilde sahip olmanız üzerine tasarlanmıştır.
Paylaş