Popcorn Day

Popcorn Day

Soğuk kış günlerinde yapmayı en çok sevdiğimiz etkinliklerden biri elbette sinemaya gitmek. Bunun için en güzel zamansa ‘Popcorn Günü’ olarak kutlanan 19 Ocak! Popcorn yani patlamış mısır birçok kişi tarafından çok sevilen bir atıştırmalık. Sinema ile özdeşleşen lezzetli yiyecek için özel bir gün bile düşünülmüş…

Peki; Cinemaximum sinemalarının konforlu koltuklarında macera dolu ya da romantik filmler izlemeye ne dersiniz?

Macrocenter’dan yapacağınız 10 TL ve üzeri alışverişlerde Cinemaximum sinema biletleri sadece 13 TL! Alışverişinizi keyifli bir seyirle taçlandırmak isterseniz kasadan size özel kodu almayı unutmayın!

Vizyonda Neler Var? 

Uzay Yolcuları: Passengers 

Jennifer Lawrence ve Chriss Patt’in başrolünü oynadığı, Morten Tyldum’ın yönettiği aksiyon dolu filmde Jim ve Aurora, alternatif bir yaşam alanının kurgulanacağı başka bir gezegene doğru yol alırken, yaşanan teknik bir arıza sebebiyle yanlışlıkla 90 yıl önce uyanırlar. Artık uzay gemisinin kaderi onların elindedir…

Çalgı Çengi İkimiz

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinden, Çalgı Çengi filminin ikincisi Çalgı Çengi ikimiz de biraz eğlenmek isteyenler için güzel bir seçim. Selçuk Aydemir’in yönetmenliğini yaptığı filmde ikilinin komik maceraları devam ediyor.

Hep Yek 2

Orçun Benli’nin yönettiği devam filminde maceralar kaldığı yerden devam ediyor. Gökhan Yıkılkan, Gürkan Uygun ve Ulaş Torun’un başrolü paylaştığı filmde; bela, kötü adamlar, sakarlıklar ile macera dolu anlara şahit olabilirsiniz.

Çin Seddi – The Great Wall

Ünlü aktör Matt Damon’un başrolü oynadığı filmin yönetmeni Yimou Zhang. İnsanlığı korumak için seçkin bir asker ordusunun güçlü direnişini konu alan film, Çin’de çekilen en büyük film ünvanını almış durumda.

Aşıklar Şehri – La La Land

Wiplash’in yönetmeni Damien Chazelle’den harika bir romantik hikaye. Emma Stone ve Ryan Gosling’in başrolde oynadığı film gerçek hikayelere, aşklara, şehrin ışıklarına, tutkularına ve kalp kırıklarına odaklanıyor. Bize samimi ilişkilerin varlığını hatırlatıyor.

Snowden

Oliver Stone’un yönetmenliğini yaptığı Snowden, ABD’li bilgisayar uzmanı, eski CIA ve NSA çalışanı Edward Joseph Snowden’ın tüm dünyayı sarsan ve haftalarca gündem olan, gizli belgeleri medyaya ifşa etmesinin gerçek hikayesi…

Assassin’s Creed

Justin Kurzel’in macera dolu filmi Assassin’s Creed’de, gen haritası ile kendi atalarının geçmişine gidebilmenin macera dolu öyküsüne şahit oluyoruz. Günümüzden 15. yy İspanya’sına giden, suikastçı soyundan gelen Callum’u izlerken muhteşem efektlerin ve sanal ortamda yaratılmış tarihi dokunun güzelliklerine hayran kalmamak mümkün değil.

 

___

Macrocenter mağazalarından (Macrocenter, FineFood, Macroonline) Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak 10 TL üzeri alışverişlerde 31 Aralık 2017’ye kadar Cinemaximum bileti satın alınabilir. Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde, Cinemaximum sinema bileti indirimli fiyat ile 13 TL karşılığında satın alınabilecektir. 10 TL harcama tutarına alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler, puan kullanımları dahil değildir. Tek seferde 10 TL üzeri alışverişlerde en fazla 2 adet, tek seferde 20 TL üzeri alışverişlerde en fazla 4 adet Cinemaximum sinema bileti alınabilir. Jet Kasa’da 2. Kasa fişi uygulaması olmadığı için, jet kasada bilet satışı yapılmamaktadır. Bilet satın alındıktan sonra, ikinci kasa fişine 15 haneli PNR kodu basılacaktır.Bilgilendirme fişine (ikinci kasa fişi) basılan PNR kodun son kullanım tarihi ilgili fiş üzerinde belirtilecektir. PNR kodu fişe basılan son kullanım tarihine kadar geçerlidir. Her PNR kodu tek kişilik ve tek girişliktir. Satın alınan Cinemaximum biletleri tüm seanslarda ve filmlerde kullanılabilir. PNR kodun Cinemaximum gişelerinde gişe görevlisine belirtilmesi yeterlidir. Kodlar sadece Cinemaximum gişesinde kullanılabilir, kiosk ve internet satışlarında kullanılamaz. 3D filmler, 3D gözlük bedeli dahildir ve tüm Cinemaximum sinemalarında geçerlidir. VIP salonlar, IMAX, IMAX 3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX 3D formatları hariçtir. Satın alınan Cinemaximum biletleri(kodları) paraya çevirilemez ve iade edilemez. Yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir. Kampanya detaylarına www.moneyclubkart.com adresinden, film, seans, iletişim bilgilerine www.cinemaximum.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş