Pierre Dukan Macrocenter’da!

Pierre Dukan Macrocenter’da!

Favori soru: ‘’Fazla kilolarımdan nasıl kurtulacağım? veya ‘’Nasıl kilo almayacağım?’’

Fazla kilolarımız, pek çok hastalığı tetikliyor ve yaşam kalitemizi düşürüyor. Bu durumun önüne geçmek için en önemli kriter sağlıklı beslenme ve bilinçli yapılan diyetler…

Fransız diyetisyen Pierre Dukan, sağlıklı beslenme denince akla gelen ilk isimlerden biri. Protein ağırlıklı beslenmeye dayanan Dukan diyeti, dünyada en çok uygulanan ve sonuç veren beslenme metodlarından biri. ‘Dukan diyeti’ adını verdiği beslenme metodlarını anlattığı kitapları milyonlar satan Fransız doktor, müdavimlerinin çok iyi bildiği gibi, raflarında Dukan ürünlerinin tüm çeşitlerini bulunduran Kanyon Macrocenter mağazamızı ziyaret etti.

Ziyareti sırasında kendisiyle Dukan diyeti üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Pierre Dukan, kendi adını verdiği diyetini anlatırken işini büyük bir aşkla yaptığını gördük ve kendisine hayran kaldık. Diyetin tüm aşamalarını büyük bir itinayla anlatan Dukan,öncelikle Dukan diyetinin 4 aşamadan oluştuğunu söylüyor. İlk iki aşamanın kilo vermeye, son iki aşamanın ise verilen kiloların ardından vücut formunu korumaya yönelik olduğunu belirtiyor.

Gelin, tüm dünyanın konuştuğu bu diyeti Pierre Dukan’dan dinleyelim.

Söyleşi esnasında Pierre Dukan, Macrocenter takipçileri için milyonlar satan kitaplarından birini imzaladı.

Dukan tarifine göre yaptığı yemeği #dukanmacrocenterda hashtag’ini kullanarak Instagram ve twitter üzerinden paylaşan takipçilerimizden sadece birine Dr. Pierre Dukan’ın bu imzalı Dukan Diyeti kitabını hediye edeceğiz…

Acele edin! Yanlızca 3 gününüz var..

Birbirinden lezzetli Dukan tabaklarınızın fotoğraflarını bekliyoruz!

1414800000-15a837c1ea0532125497ccd37f5233ba

Koşullar:

*Yarışmaya katılım ücretsizdir.

*#dukanmacrocenterda hashtagi ile Dukan ürünleri ile yapılan yemeklerin fotoğraflarını seçme hakkı Macro&More ekibine aittir.

*27 Kasım 2014 Çarşamba günü 14:00’ten 30 Kasım 2014 Pazar 14:00’e kadar yapılan paylaşımlar dikkate alınacaktır.

*Hediyeyi kazanan takipçi 04 Aralık saat 14:00’te Macro&More blog sayfasından, instagram ve twitter hesaplarımızdan duyurulacaktır.

*Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir.

*Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Paylaş