Oğlak Burcu Stili

Oğlak Burcu Stili

22 Aralık – 21 Ocak

Toprak grubuna mensup Oğlak burcu insanları evcimen yapılarıyla bilinir. Kararlı duruşu ve başarıyı seven yapısıyla tanınan Oğlak’ın en belirgin özelliklerinden biri de dürüstlüğüdür. Kahve tonları seven Oğlak burcu, yaptığı birçok şeyde doğadan ilham alır, doğanın naturel renklerini de kendi evine taşır.

Hassas ve Titiz Oğlak Burcu Stili

Ev seven Oğlak burçları için evde huzuru bir gün kitap okuma günü için Macrocenter reyonları arasında alışverişe çıktık.

Onlarca kitap arasından siz de tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Gazate ve hem yerel hem de dünyadan dergiler arasından seçim yaparak okuma saatinizi daha renkli hale getirebilirsiniz.

Kitap okumayı kahve ile harmanlamayı sevenler için pratik çözüm ise Nescafe’den. Nescafe Mocha ile süt ve kakao ve kahvenin mükemmel uyumunu dakikalar içinde yudumlamaya başlayabilirsiniz.

Today Mini Karamelli Waffle’lar ise Macrocenter’in lezzetli atıştırmalıklarından sadece biri. Kenton’un pırıltılı pasta süsleri de hazırladığımız tepsiye renk kattı.  Daha fazla atıştırmalık için hemen Macrocenter Online’ı ziyaret edebilirsiniz.

Novi çikolata ise, Oğlak burcu için seçtiğimiz gurme lezzetlerden oldu. Kahveli Novi çikolata yoğun kakao tadı ve kahve aromasıyla sert lezzetler sevenler için harika bir seçim. Fındıklı ya da kahveli Novi çikolataları favorilerinizden olmaya aday.

Sunumları zarafetle buluşturan Touch Me ürünlerinden Oğlak burcu için seçtiklerimiz, turkuaz detaylarla kış soğuğunda yaz esintisi yaşatan ince formlu kupa ve tatlı tabağı oldu. Daha fazla seçenek Macrocenter mağazalarında ya da Macrocenter Online’da!

Yeni yılda yeni başlangıçlar için planlar yaptığımız bu günlerde Macro&More editörlerinin seçkisi ile oluşturulan ‘Fresh Beginnings’ Spotify albümü de okuma saatinize eşlik edebilir.

İyi ki doğdunuz Oğlak’lar!

oğlak burcu stili

oğlak burcu stili

Paylaş