Oğlak Burcu Stil Önerileri

Oğlak Burcu Stil Önerileri

Oğlak Stayloskop 22 Aralık-20 Ocak

Yeni yıla tabii ki Oğlak Burcu ile merhaba diyoruz! Düzeni ve şıklığı seven Oğlaklar için bu ay Macrocenter’ın en şık ürünleriyle keyifli bir atıştırma masası hazırladık. Sizce de evde oturup keyif yapmanın tam zamanı değil mi? Çalışkan Oğlaklar için biraz mola zamanı…

Düzenin ve Azmin Burcu: Oğlak

1451606400-23ddf9ff262f84f185aa0be678f544e7

Hayatınızdaki en düzenli arkadaşınız, çalışkanlığın diğer isimi denince aklımıza ilk gelen burç: Oğlak! Ne kadar azimli ne kadar disiplinli ve çalışkan olduklarını anlatmaya gerek var mı? Kendine has tarzları ve hayat görüşleri olan Oğlak burçlarına bizim de bir kaç adet önerimiz var. Notlarınızı alırken veya bir dergi karıştırırken yanınızda sizi mutlu edecek bir kaç atıştırmalığın bulunduğu bir masaya ne dersiniz?

  • Toprak grubuna ait olan Oğlak’ların en sevdiği renk olan toprak tonlarından bir Touch Me kesme tahtasına biz bayıldık. Üzerinde istediğiniz sandviçi hazırlayabilir veya damak tadınıza uygun peynirlerden oluşan bir peynir tabağı hazırlayabilirsiniz. Bu şık kesme tahtası şimdi Macrocenter’larda!
  • Kahveniz olmadan ev keyfi olur mu ? Renk tonlarıyla ve şık figürleriyle göz dolduran bu Touch Me Newbone fincan tam sizlik ! En sevdiğiniz kupanız olacağının garantisini veriyoruz.
  • Ahşap görünümüyle hem sade ve doğal görüntü yakalayan hem de çerez, cips gibi atıştırmalıklarınızı servis edebileceğiniz Touch Me Stoneware kaseler çok güzel görünmüyor mu? İsterseniz Dekoratif amaçlı da kullanabileceğiz bu şık kaseleri Macrocenter’lardan edinebilirsiniz.
  • Hem yemeklerinizde kullanabileceğiniz hem de atıştırmalıklarınıza lezzet katabileceğiniz bir tat: Casa Fiesta Guacamole Dip Sos! Biz cipsin yanında seviş ettik. Tadı ilk başta hafif ekşi ancak daha sonradan insanı bağımlı yapan cinsten! Tüm dünya lezzetlerinin olduğu gibi Casa Fiesta da Macrocenter’larda!
  • Oğlaklar hep söylediğimiz gibi düzeni ve disiplini hayatlarının her alanında severler. İnce eleyip sık dokurlar. Bu nedenle zevkleri de çok ince ve zariftir. Evlerinde huzur ve düzen onların olmazsa olmazı. Biz de bu özelliklerinden yola çıkarak onlara mükemmel dekoratif fikirler verecek olan Exclusive Home’un son sayısını masalarına bıraktık. Keyifli okumalar dileriz!
  • Oğlak burçları sakinlikten ve özgürlükten hoşlanırlar. Biz de Macrocenter’da bu Martı şeklinde olan mumu bulunca direk aklımıza Oğlak Burçları geldi. Evlerinin her köşesinde olduğu gibi keyif yaparken de kendilerini anlatan ve rahatlamalarını sağlayan Martı mumu da baş köşeye koyduk.

Macro&More editörleri olarak biz Oğlak burcuna evde keyif yapacakları bir masa hazırlarken çok keyif aldık. Umarız siz de okurken keyif alırsınız. 2016 yılının bol huzurlu ve keyifli geçmesi dileğiyle!

Paylaş