Modaya İlham Veren Centilmen Beyler

Modaya İlham Veren Centilmen Beyler
Bir erkeğin stilini belirlemesi ve geliştirmesi için ipucu ve önerilerden daha fazlasına ihtiyacı var bunun için de Instagram adeta görsel bir cennet. Çoğumuz hemen her şey hakkında görüşümüzü yaratmak, ilham almak ya da ilham vermek için her gün Instagram’ı kullanıyoruz. Modayı bilinçli takip eden ve modaya yön veren etkileyici figürler karşısında ise Instagram daha da müthiş bir kaynak haline geliyor. Ünlüler, markalar, etkili blog yazarları, şık yabancılar derken keşfedilebilecek devasa hesap ve içerik sayısı mevcut fakat bunların hepsini keşfetmek ve taramak için zaman harcamak çok zor. Bu yüzden en son trendleri keşfedebileceğiniz, kendi tarzınızı geliştirmek için avcılık yapabileceğiniz en cool erkeklerin Instagram hesaplarını sizin için bir araya getirdik.
Erkek stil belirleyicileri arasında son dönemlerin en ünlüsü Adam Gallagher; vintage tarzı, romantik kombinleri ve sarımtırak tonlardaki etkileyici fotoğraflarıyla hem kadın hem de erkekler tarafından en çok takip edilen Instagram hesapları arasında. İki milyon takipçisi ile sadece stilini değil deneyimlerini de paylaşan Gallagher, blogu ile de tüm dünya tarafından takip edilen bir fenomen. Sokak stiline odaklanan çekimler, karmaşık ayrıntılar, etkili aksesuarları hesabın odak noktasındadır ve fotoğrafları genellikle şehir manzarasnı da içerir. Film setinden karelermiş gibi duran bu fotoğraflar ile birlikte siz de tarzınızı harekete geçirmek isteyeceksiniz.
 iamgalla
“The Gentlemen Blogger” kurucusu Matthew Zorpas gerçek bir beyefendi ya da en azından Instagram hesabı öyle düşünmemize neden oluyor. Yer verdiği inanılmaz ürün yelpazesi ile özellikle üç parçalı kıyafet kombinlerinin hakkını veriyor. Hardal renkli hırkadan, rahat beyaz bir pamuklu gömleğe hatta çiçekli çoraplara kadar her tür parçayı ustalıkla bir araya getirmenin mutlaka bir yolunu buluyor. En kötü yanının ne olduğunu bilmek ister misiniz? Porto Riko ya da Rodeo Drive’daki çeşitli yatlar, özel plajlarla fotoğraflarının arka planları da tarzı kadar kusursuz ve kıskanmamıza neden oluyor.
 zorpas
Pop ve eğlenceli tarzı ile özellikle genç erkekler tarafından takip edilen Will Taylor, açık renkler ve dinamik fotoğrafları ile çok seviliyor. Will Taylor’ın renkli hayatından ilham almak çok da kolay değil tabii ama biz yalın ve neşe dolu tarzını çok seviyoruz. Instagram hesabı her zaman yaz mevsimi gibi…
brightbazaar
İtalyan stili ve şık tarzı ile en çok takip edilen Instagram fenomenlerinden biri de Mariano Di Vaio. Eski model olan Di Vaio, tüm dünyanın takip ettiği en şık erkek moda insta-blog’larından…
mariano di vaio
Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. En azından Sergio Ines ve kişisel moda bloğu What My Boyfriend Wore için bu doğru. Hesabın adından da anlaşılacağı üzerine her şey Sergio’nun kız arkadaşının onun günlük kıyafetlerini çekip Instagram’a koymasıyla başlamış. Hesabı, günlük kıyafet koleksiyonlarının bir karışımı olup, her kıyafetin en ince ayrıntıları dahi fotoğraflanıyor.
 instagram
Paylaş