Kova Burcu Stil Rehberi

Kova Burcu Stil Rehberi

Kova Stayloskop 21 Ocak-18 Şubat

Özgürlüğüne çok düşkün olarak bilinen Kova burçları bir o kadar da arkadaşlarını en çok benimseyen burçlardan biridir. Anlaşması ve arkadaşlık kurması çok zordur ancak eğer bir Kovanın kapılarını aralayabilirseniz mükemmel bir dostluğun parçası olmuşsunuz demektir.

Biz de Kova burcunun bu özelliğinden yola çıkarak Macrocenter rafları arasında gezinmeye başladık. İlk baktığımız reyon, evlerimizi baştan yaratacak güzellikte bir çok ürün bulunduran Züccaciye Reyonu oldu. Bu ay doğan Kova burcuna özel stil rehberimizi hazırlarken biz çok keyif aldık. Yakından göz atmaya ne dersiniz?

Yenilikçi ve Sosyal Kova Burcu:

1454284800-341d756f04aba8bd6a0534a0c03d7eef

Bir Kova’nın kendine ayırdığı vakit çok önemlidir. Belki kafa dinlemek ister belki de arkadaşlarıyla paylaşacağı özgün bir sofra yaratmak… Yenilikçi taraflarını bastıramadıklarını bildiğimiz Kovalar sürekli olarak yeni yerler görmek, yeni lezzetler tatmak isterler… Biz bu ay onlara arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilecekleri bir İtalyan sofrası hazırladık. Afiyet olsun!

  • Züccaciye reyonunda gözümüze ilk çarpan F&D bardaklar oldu. Pembe ve turuncu renkleri olan bu su bardakları, masalarınıza renk katacak. Sofralarınıza siz de farklı dokunuşlar yapmaktan hoşlanıyorsanız Macrocenter’lara bekleriz.
  • Enfes makarnalarınızı hazırlarken bir diğer ihtiyacınızı da düşünmedik değil. Macrocenter’larda bulabileceğiz Ew’s süzgeçler hem kullanım olarak çok pratik hem de kırılmalara karşı dayanıklı!
  • Peki ya sos? Sos makarnanızın olmazsa olmazı. Biz bu ay Kova burcu için Barilla Arrabbiata sosu tercih ettik. Tatlı domatesler ve hafif biber acısının birlikteliğini severler için birebir bir lezzet! Hiçbir katkı maddesi bulunmayan ve geleneksel yöntemlerle hazırlanan bu enfes sos için Macrocenter’a bekleriz!
  • Sofranıza yerleştireceğiniz küçük aperatifler için bu Touch Me porselen kaseler hem Kova burcunun özgünlüğüne çok uygun hem de çok şık! Ayrıca bu şirin kaseleri minik çerez porsiyonları olarak veya kahvaltılıklarınız için de kullanabilirsiniz!
  • İtalyan gecenize eşik edecek tatlı tarifleri veya yeni yardımcı yemekleri mi arıyorsunuz? La Cucina İtaliana dergiyi de her ay Macrocenter raflarından edinebilirsiniz.
  • Herkesin çok iyi bildiği gibi makarnanın en son ve en zor aşaması servis aşaması! Korkmaz Twisty makarna servis kaşığını bulduğumuz anda çok mutlu olduk! Her çeşit makarnayı bu kaşıkla servis etmek çok rahat! Züccaciye reyonumuza bekleriz.

Umarız arkadaşlarınızla çok keyifli bir İtalya gecesi geçirirsiniz! İyi ki doğdunuz Kovalar!

Paylaş