Hindistan Cevizi Yağının Mucizevi Faydaları

Hindistan Cevizi Yağının Mucizevi Faydaları

Kendisi doğanın bize sunduğu nimetlerden sadece bir tanesidir… Hindistan cevizi yağı, saçlarınız ve cildiniz için muhteşem bir formül! Saç ve cilt bakımınız yanı sıra vücut direncinizi arttırır ve metabolizmanızı da hızlandırır. Ayrıca bunun yanında onu kullanabileceğiniz bir çok alan da var…

Doğal Bir Saç Kremi
Günümüzde birçok saç kremi hindistan cevizi yağı içeriğiyle övünmektedir. Ancak bizim size önerimiz direkt olarak hindistan cevizi yağını saç diplerinize uygulamanız. Saçlarınızı dipten uca besler ve kısa sürede değişim farkedilir.

Göz Makyajısı Temizleyicisi
Yoğun maskara kalıntılarını ortadan kaldırmak için kullandığınız makyaj temizleyicilerinin yerine hem daha etkili hem de zararsız bir önerimiz var: Hindistan cevizi yağı… Ekstra bir şey yapmadan parmaklarınıza aldığınız hindistan cevizi yağını kirpiklerinizin üzerinde hafifçe ovuşturarak uygulayabilirsiniz.

Evdeki Temizlik Ürününüz
Tezgahınızı ışıl ışıl yapacak ve inatçı yapışkan kalıntıları anında giderecek harika bir formül: Hindistan cevizi yağı… Bulaşık deterjanı, alkollü deterjanlar ve tüm temizlik ürünlerinin aksine tamamen doğal hindistan cevizi yağı naturel bir seçenek olabilir.

Harika Bir Güneş Kremi
En doğal güneş kremi!
Hindistan cevizi yağını masaj yaparak tüm vücudunuza uygulayın ve kendinize güneşe bırakın… Mount Sinai Hastanesi’ndeki Dermatoloji Kozmetik ve Klinik Araştırmalar Direktörü Dr. Joshua Zeichner’e göre, hindistancevizi yağı nemlendirici ve cilt sakinleştirici özellikliği de bulunmaktadır.

Paylaş