Mavi Peynir Mi? Bayılırım!

Mavi Peynir Mi? Bayılırım!

Bahar geldi ve bahçede sohbet keyifleri başladı değil mi?

Ne güzel. 

Şimdi ”Arkadaşlarıma ne ikram etsem?” diye düşünüyorsunuz. 

Bazen minik, pratik dokunuşlarla yeni sunum ve lezzetler elde edebilirsiniz. Hatta bir adım daha ileri gidip, her şeyinizi hazır aldıktan sonra, kendi ufak tefek dokunuşlarınızla bu sunumları özelleştirebilirsiniz.

Farklı bir kesim, değişik bir sunum, iki farklı lezzeti bir arada kullanmak, kendi baharat karışımlarınızla tadını değiştirmek. 


Yaratıcılığınızı kullanarak hem eğlenir hem de sonsuz birleşimler elde edersiniz. 

‘’Acelem var napmalıyım?’’ Evet, hemen anlatayım. Macrocenter’da bulacağınız lezzetli mi lezzetli peynirlerin yanına atıştırmalıklar ekleyerek, sevdiklerinizi evinize davet ettiğinizde bu kolay ama lezzetli sunumlarla karşılayabilirsiniz.

Bu peynirler arasından gurme lezzet sevenlerin bayılacağı bir önerim var size; Castello’nun Blue Cheese’i. Danimarka’nın geleneksel yöntemlerine uygun olan bu tuzlu ve mavi küflü peynir, rokfor seviyorsanız tam da size göre. Güçlü tadının yanında yumuşak dokusuyla da dikkat çekiyor. Salata üzerine ufalanarak servis edilebildiği gibi, bu peynirden yapılan soslar, tavuk biftek ve bonfile yemeklerine çok yakışıyor. Ben tüm arkadaş toplantılarım için hazırlayacağım şarküteri tabaklarına eklemeyi ihmal etmiyorum.

Bence siz de hemen deneyin. Haydi koşun Macrocenter’a!

 

Paylaş