Baharın Lezzet Düşkünü Çocukları İyi ki Doğdunuz!

Baharın Lezzet Düşkünü Çocukları İyi ki Doğdunuz!

1425168000-a95aaacb492b86652cde3ba159fa1c1c

Kışı geride bırakırken, yemyeşil bahara merhaba dediğimiz bu ayda dünyaya gelen Mart çocukları… Çalışkan, zeki ve sanata meraklı oldukları kadar lezzet düşkünü oldukları da aşikar!

Bu ay, hepimizin tanıdığı Mart doğumlu ünlülerin zevklerini, alışkanlıklarını ve favorilerini araştırdık. Stillerinden ilham alarak lezzetli öneriler sıraladık…

Quentin Tarantino

İzlemeye doyamadığımız kült filmlerin yönetmeni Quentin Tarantino, nam-ı diğer zincirsiz ve asi tam bir lezzet düşkünü. Bunu, hemen hemen tüm filmlerinde uzunca bir plan ayırdığı yemek sahnelerinden anlamak hiç de zor değil. Babasının İtalyan olmasından mıdır bilinmez İtalyan yemeklerinden vazgeçemiyor. Kendine has sinema dili ve heyecan verici hikayeleri ile 12 filminde de işte “Tarantino stili” dedirten yönetmenin bu özelliklerine bakılırsa farklı ve çarpıcı her şeyin peşinden gittiği kesin.

Tarantino’ya ve kendini İtalyan mutfağı ile özdeşleştirenlere özel bir önerimiz var; MacroChefs’den Taze Biberiyeli Focaccia. Tarif videosunu izlemek için tıklayın!

Lady Gaga

Verdiği röportajlarda, imajını sürekli yenileyerek kendisini “özgürleştirdiğini” ifade eden lavanta ve koyu pembe renklerine aşık olan Gaga’nın favorisi ise şeftalili tart. Lavanta ve tonlarını canlı performansları ve video kliplerinde de öne çıkaran Lady Gaga hakkında yakın çevresinin ortak yorumu ise şöyle: “Gaga ne kadar aşırılaşırsa o kadar dürüst oluyor.”

Celine Dion

Kanadalı şarkıcı, 1980’li yıllardan bu yana müzik dünyasının gözdesi. Zarif ve şık duruşuyla yıllara meydan okuyan ünlü şarkıcı, sade çizgisini korumakta oldukça başarılı. Favori yemeği pizza, en sevdiği renkler siyah, beyaz ve kırmızı olan Celine Dion, alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemediğini verdiği röportajlarda da dile getiriyor. Ev dekorasyonunda beyaza, kıyafetlerinde ise siyaha sadakati gözümüzden kaçmıyor.

Siz de Celine Dion gibi bir pizza düşkünüyseniz, evde kolaylıkla kendi pizzanızı hazırlayabilirsiniz! Ev yapımı pizza nasıl yapılır diyorsanız, Pizza Workshop’u videomuzu hemen izleyin!  http://bit.ly/miniksef

Adam Levine

Maroon 5 grubunun vokalisti Kaliforniyalı şarkıcı, spora olan düşkünlüğü ile sık sık gündeme geliyor. Basketbol hayranı olan Adam Levine, yogaya olan ilgisini de, sakin ve estetik duruşuyla belli ediyor. Kırmızı eti hayatından eksik etmediğini röportajlarında dile getiren ünlü şarkıcının favori yemeği ise pirzola. Adam Levine, sağlıklı ve fit duruşunu yemek alışkanlıkları ve spora olan ilgisi sayesinde koruyor olmalı.

Adam Levine’i MacroFriends Yağız İzgül‘ün nefis lezzetleriyle tanıştırmak isteriz. Yağız İzgül’den “Dry-Aged” Dana Pirzola & Ev Yapımı Mayonez tarifi için şimdi tıklayın: bit.ly/drydanabonfile

Bu ay doğmuş olan, baharın lezzet düşkünü Macro&More takipçileri, iyi ki doğmuşsunuz!

#kutlamayadeger bir yıl diliyoruz…

Paylaş