Akrep Burcu Stili

Akrep Burcu Stili

Akrep Stayloskop 23 Ekim-22 Kasım

Akrep burcu hep katı duruşuyla ve duvarlarıyla bilinir. Ancak görünüşün tam tersine derinlerinde çok duygusal, çok sadık ve çok kırılgan bir kişilik yatar. En duygusal burçlardan biri olan Akrep burcunun etrafa gösterdikleri duruş, kendilerini ve duygularını koruma amaçlıdır. Eğer bir kere yakın olmayı başarabilirseniz size tamamen sadık tarafını göstermesi an meselesidir. Yani mükemmel bir dost kazandınız demektir! Akrepler çok zekidir ve hafızaları inanılmaz kuvvetlidir. Bu nedenle iş hayatında çok başarılı olmaları kaçınılmazdır.

Duruşları, aldıkları doğru kararlar, kendilerine ait bir düzenlerinin olması karakterlerini güçlü kılar ama romantik taraflarını hep saklı tutarlar. Onların bu duruşundan yola çıkarak evde, kendilerini rahat hissedip keyifli bir zaman geçirebilmesi için Macrocenter’dan tam da onları anlatan ürünleri bir araya getirdik.  Tüm Akreplerin doğum günlerini kutlu olsun!

1446336000-34ca29499e5f8fd50d508fcd9212da77

Sadakatin Burcu: Akrep

Cazibesinin ve gücünün farkında olan Akrepler bir ortamda kendi farklarını hep ortaya koyarlar. Bu nedenle ürünleri seçerken hiç zorlanmadık. Şıklıklarına çok özen gösteren Akreplere birbirinden zevkli birbirinden şık ürünler seçip çok zarif bir masa hazırladık.

 1-Tüm gün çalışıp eve geldiğinizde keyifli bir ortam mı yaratmak istiyorsunuz? Akrep burcunun, rahatlamak için aklına gelen ilk şey mumlarını yakıp keyifli bir dergi karıştırmaktır. Biz de Macrocenter’dan tam onlara uygun çok zevkli Top Mumları bulduk. Bu dekoratif mumlar kesinlikle evinize çok yakışacak.

2- Kırmızı onların rengi! Giyimlerinde çok sık kullanmak istemeseler de kırmızı dekoratif ürünleri almadan geçemezler. Evlerinde bir çok noktada kırmızıya rastlamanız kaçınılmaz. Sorgente Bardaklar, bardak olarak da çok cazibeli ancak biz içine mum koyarak denedik ve görünüşüne hayran kaldık.

3-Kapli deseniyle Güral Porselen Demlik  ve  Güral Porselen Tabak çok zarif değil mi? Hangi Akrep’in gözünden kaçabilir bu ürünler? Hemen sepetimize attık. Misafirlerine servis yaparken veya kendine zaman ayırırken cazibeden ödün vermeyen Akreplere duyurulur, Macrocenter’lardan bulabilirsiniz.

4- Dikkatli Akrepler için demliğin altına Touch Me Nihale almayı tabii ki unutmadık. Her zaman kullanabileceğiniz farklı tarzlarda nihaleler Macrocenter’da.

5- Koku onlar için vazgeçilmez… Çok titiz ve dikkatli olan Akrepler için evlerinin ferahlığı da çok önemli. Biz de bu özelliğini bildiğimiz için Airwick Gizemli Bahçe aldık bir tane. Sadece kokusu değil dekoratif görüntüsüne de bayıldık!

6- Günceli takip edip son trendleri öğrenmek onların hobisi! Sanat, tasarım hakkında bir çok ilham alabileceğiniz Tempo Dergisi de tam Akrep burcuna göre. Keyifli okumalar!

Paylaş