Mısır Gevreği Birinci, Peki İkinci Kim?

Mısır Gevreği Birinci, Peki İkinci Kim?

Yemek trendleri de giysi trendleri gibi öyle hızlı değişiyor ki. Şimdi daha dikkatli beslenmeye dikkat eden çoğu kişi, kahvaltıya özellikle önem veriyor. Sabah yediğiniz şeyler tüm gününüzün modunu etkiler. İşte size son zamanların en popüler kahvaltıları! Yalnız baştan söyleyelim, birinci; listeler ötesi pozisyonunu koruyan mısır gevreği! 

Protein kahvaltısı

Eğer seçiminiz protein kahvaltısıysa, önünüzde kocaman bir kase var ve günün devamında kolay kolay acıkmayacaksınız demektir. En sevdiğiniz meyveleri kesin, yumurtayı ekleyin ve yoğurtla karıştırın!

Orman meyveli parfe

Bu kahvaltı modeli için ihtiyacımız olanlar katman harçları; orman meyveleri, çia tohumu, bal ve granola. Voila! Huzurlarınızda bir kap neşe, bir kap mutluluk! 

Yaratıcı tostlar

“Tostum olmadan asla,” diyenlerdenseniz, bu defa biraz deneysel olmaya ne dersiniz? Mevsim meyvelerini, keçi peyniriyle kombinleyin ve yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayın! 

Glütensiz pancake

Glütensiz un bu öğünün ana maddesi. Bildiğimiz pancake usulünde pişirin ve taze meyvelerle servis edin. 

Sabah salatası

Kahvaltı salatası deniyor adına… Haşlanmış yumurta, humus, cherry domates, lor peyniri ve avokado karmasının uyumuna inanamayacaksınız!

Paylaş