Instagram Fenomenlerinden Sonbahar Stili

Instagram Fenomenlerinden Sonbahar Stili

Son yıllarda sezon trendlerini Instagram feed’lerinden öğrenmeye başladık. Hangi ayakkabılar en çok tercih edilenler arasına girmiş? Çantalarda hangi stiller tercih ediliyor? Renkler pastel tonlarda mı yoksa keskin, temel renklerde mi? Sayfalar dolusu dergi karıştırmak yerine modaya ilham verenlerin sokak stillerine göz attık ve bu sonbaharın en iyi tarzlarını zarafetle taşıyan Instagram fenomenlerini derledik.

Naima Barcelona @instanaimabarcelona
Moda ve lifestyle konularda fotoğraflar paylaşan ve takipçilerine ilham veren Naima, Fas doğumlu olmasının da etkisiyle eklektik bir tarza ve bakış açısına sahip. Endülüs detayları ve Katalan zarafetinin harmanını tarzına ve paylaştığı ilham verici stil fotoğraflarına da yansıtıyor.
fashion

Viva Luxury Blog @vivaluxuryblog

Kendini bir ‘ayakkabıkolik’ olarak tanımlayan Annabelle Fleur moda, güzellik, bakım ve trendler konusunda ilham verici görseller paylaşıyor. Estetik tarzı ve ışıklı, iç acıcı görsel bütünlüğe sahip hesabını 500 bin’e yakın insan takip ediyor.
fashion

Figtny @figtny

Lee Parrino, siyah seven minimal çizgisi ile tanınıyor. Sezonun en sevilen parçalarını kendi bakış açısı ile yorumlayan ve salaş – şık bir tarz yaratan Lee, maskülen ve cool duruşuyla dikkat çekiyor.
fashion

Negin Mirsalehi @negin_mirsalehi

İran asıllı moda blogger’ı Negin Mirsalehi; ışıltılı, ihtişamlı ve zarif parçaları sevmesiyle biliniyor. Yırtık bir jeani bile beyaz gömlek ve stilettolarla kombinleyerek elegan bir duruş yakalayan Mirsalehi 3,5 milyon takipçisiyle ilham vermeye devam ediyor.
fashion

Olivia Palermo @oliviapalermo

Modası asla geçmeyen zamansız stilleri kullanmasıyla bilinen Olivia Palermo 4,5 milyona yakın takipçisi ile günümüzün en çok takip edilen moda ikonlarından biri. ‘Renkleri ve tarzları karıştırmaktan korkmayın.’ diyen Palermo elegan parçaları seçmesi ve zarafetle kombinlemesi ile ilham veriyor.
1477958400-56f3d33d638f75bd84556c3564dbb0f3

Sincerely Jules @sincerelyjules

Los Angeles’ta stilistlik yaparak kitleleri etkileyen Julie Sarinana, rahat ama şık parçalar seçerek kendine has stilini takipçileri ile paylaşıyor.
fashion

Modaya ilham veren influencer’lardan yola çıkarak bu sezonun en gözde parçalarının yırtık jean ve zarif stilettolar ile rahatlık ve şıklığın buluştuğunu görüyoruz. Dantel, yine zarif detaylarıyla basic stilleri cool hale getiriyor. Uzun tarçın rengi kabanlar da birçok dolabın vazgeçilmezi olacak gibi. Siyah ve beyazın minimalist uyumu her zamanki gibi elegan ve konforlu.

Bu sonbahar da şıklığınızla çevrenize ilham vermek için trendleri Instagram’dan takip edebilirsiniz.

Paylaş